Strona główna Szczecinek Szkoła KOta czyli nowe medium ze Szczecinka

Szkoła KOta czyli nowe medium ze Szczecinka

Na Szkole KOta wylądował właśnie nowy, niezwykle ciekawy materiał video. Prowadzący kanał Bartłomiej Mienciuk z KSW Szczecinek zaprasza tym razem na profesjonalnie zrealizowany, pierwszy odcinek vloga, który poświęcono relacji z inauguracyjnego Turnieju Mikołajkowego im. Krzysztofa Pajewskiego.

Od kilku już tygodni Bartłomiej Mienciuk na łamach serwisu YouTube dzieli się swoją pasją i doświadczeniem. W jego najnowszym projekcie znaleźć będziemy mogli cyklicznie publikowane filmy m.in. treningowe, dokumentujące przygotowania do zawodów, a także obrazujące codzienne życie szczecineckiego sportowca.

Swoją przygodę z taekwondo i kickboxingiem zacząłem 18 lat temu. Przez ten czas udało mi się osiągnąć liczne sukcesy, w tym parę medali na mistrzostwach świata czy Europy – wyznaje Bartek, jednocześnie dodając – Stąd właśnie pomysł, aby otworzyć kanał, który pozwoli mi pokazać nie tylko jak wygląda praca trenera, ale też da możliwość podzielić się wiedzą i doświadczeniem, jakie udało mi się zdobyć do tej pory.

Oczywiście dalej stratuję jako zawodnik, dlatego będziecie mogli też zobaczyć moje przygotowania oraz jak wygląda udział w turniejach czy galach ze strony startującego. Nie zabraknie też poradników i ciekawostek ze świata sportu czy po prostu innych luźnych treści. Mam nadzieję, że wam się spodoba – uzupełnia trener i jednocześnie reprezentant KSW Szczecinek.

Najnowszym materiałem na kanale jest premierowy odcinek vloga, w całości skupiony na relacji z inauguracyjnego Turnieju Mikołajkowego im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej przygotowałem razem z zawodnikami naszego klubu, a dzięki wsparciu sponsorów mieliśmy możliwość dostarczyć dzieciom wiele atrakcji i dobrej zabawy. Odwiedziły nas zaprzyjaźnione kluby Bałtyku Koszalin, KSW Team Police oraz KSW Bobolice. Sama impreza wyszła fantastycznie, mieliśmy wiele frajdy zarówno przy rozkładaniu atrakcji jak i prowadzeniu turnieju. Dzięki trenerom z innych klubów wszystko poszło sprawnie, ale najważniejsze, że dzieci były zadowolone, o to przecież chodziło – relacjonuje z dumą zawodnik.

Obserwujcie mój kanał i sprawdźcie też inne social media! Niedługo pojawi się na nich jeszcze więcej fajnego materiału, bo naprawdę dużo jest nagrane. Trzeba to tylko poskładać… – kończy szczecinecki mistrz.