Strona główna Biały Bór Kiermasz świąteczny w Białym Borze

Kiermasz świąteczny w Białym Borze

Biały Bór zainaugurował w powiecie szczecineckim sezon na jarmarki bożonarodzeniowe. Pierwsze z tego typu wydarzeń miało wczoraj miejsce w siedzibie Białoborskiego Centrum Kultury i Rekreacji.

Przepyszne smakołyki kojarzone z nadchodzącym coraz większymi krokami magicznym okresem (do kupienia na zapas jak i konsumpcji na miejscu), niezwykle oryginalne i różnorodne świąteczne rękodzieło – siedziba lokalnej instytucji kultury dostarczała wczoraj niezapomnianych wrażeń zarówno zmysłom wzroku jak i powonienia. Na miejscu można było już też kupić choinkę, a przy okazji zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy to w już zainstalowanych miejskiej przestrzeni ozdobach i iluminacjach, czy też przy przybyłych na imprezę wozach strażackich.

Były atrakcje dla ciała, ale nie zabrakło również czegoś dla duszy – na lokalnej scenie swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentowali zarówno mieszkańcy gminy (najmłodsi z Przedszkola Miejskiego w Białym Borze, a także uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Drzonowie) oraz goście z dalekiego Szczecina, duet Cinema Voices.