Strona główna Szczecinek Adrian Korkus znów niepokonany

Adrian Korkus znów niepokonany

Skromny, ale jak się okazało bardzo silny, jednoosobowy skład z KSW Szczecinek wziął udział w ubiegły weekend w Płocku w kolejnej rundzie Pucharu Polski w kickboxingu. W imprezie zorganizowanej przez LKS Puncher Płock ziemię szczecinecką reprezentował Adrian Korkus, który rywalizował w formule kick-light seniorów do -79 kg.

Adrian stoczył w trakcie turnieju 3 pojedynki i nie dość, że wszystkie wygrał to jeszcze dokonał tego przed czasem! W ćwierćfinale pokonał A. Przewodzikowskiego z AKTC Włocławek, a w półfinale J. Kamińskiego ze Smoka Toruń. W finale nie dał z kolei żadnych szans reprezentującemu gospodarzy Rafałowie Dobiesowi. Tym samym puchar znad Wisły przyjechał nad Trzesiecko!

Warto nadmienić, że tydzień wcześniej Adrian Korkus został podwójnym Mistrzem Polski w taekwondo, natomiast kiedyś wielokrotnie stawiał na podium międzynarodowych turniejów. Teraz wraca do startów po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją i jestem pewien, że jeszcze nie raz o nim usłyszymy – podsumował ostatnie występy swojego podopiecznego trener Zbigniew Sołtys.

Gratulujemy kolejnego, doskonałego wyniku!

REKLAMA