Strona główna Szczecinek Bardzo wysoka wygrana MKP

Bardzo wysoka wygrana MKP

Iście strzelecki festiwal stworzyli piłkarze MKP Szczecinek w meczu z Iną Goleniów. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego wygrali z przedostatnią drużyną w tabeli aż 5:0.

Worek z bramkami otworzył się dopiero w drugiej połowie. Strzał Michała Barańskiego w 52 min. pozwolił wyjść futbolistom znad Trzesiecka na prowadzenie. Zaledwie 5 minut później nasza ekipa prowadziła już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Jakub Okuszko. Na 3:0 podwyższył chwilę później Daniel Czerwiński (59 min.), a czwartego po raz kolejny Barański (73 min.). Tuż przed końcowym gwizdkiem wynik spotkania na 5:0 ustalił Wojciech Madej.

Zwycięstwo pozwoliło piłkarzom ze Szczecinka awansować na 12. miejsce w tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. Z kompletem punktów na koncie wciąż prowadzi Dąb Dębno.