Strona główna Szczecinek Elka najlepsza w biegach przełajowych

Elka najlepsza w biegach przełajowych

Kolejny sukces sportowy licealistów z Elki! Po świetnych wynikach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, tym razem młodzież z I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku okazała się podwójnie najlepsza w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, organizowanych w ramach Licealiady.

Dziewczyny z dużego ogólniaka w powiecie okazały się niepokonane drugi raz z rzędu, a ubiegłoroczna wygrana była początkiem marszu po prymat najlepszych biegaczek w kraju! Tym razem młodzież z I LO ustrzeliła dublet, gdyż również zespół chłopców zdobył I miejsce i został najlepszy w powiecie.

Skład zwycięskiej sztafety dziewczyn: Martyna Nosal, Joanna Kulbaka, Zuzanna Śledź, Joanna Kiełtyka, Aleksandra Baranek, Patrycja Pastuszko, Zuzanna Idziak, Natalia Szydłowska, Hanna Skrobanek, Hanna Foltyniewicz oraz Marta Lewandowska. 

Skład zwycięskiej sztafety chłopców: Mikołaj Gałczyński, Igor Witkowski, Mateusz Zięba, Olgierd Masłowski, Bartosz Piątek, Ignacy Pieńkos, Igor Szołoch, Gabriel Łosiewicz, Jakub Kuleta, Szymon Ciecieląg i Maksymilian Kiczuk. 

Opiekunem obu zespołów był Tomasz Mazur. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia 20 października w Gryfinie w Mistrzostwach Województwa!