Strona główna Szczecinek Sobótka z Full Contactem

Sobótka z Full Contactem

KSW Szczecinek po raz drugi zaprosiło zaprzyjaźnione kluby na Sobótkę z Full Contactem. To cykliczne spotkania ekip zrzeszających miłośników sztuk walki, rozgrywane w całym kraju, za każdym razem w innej miejscowości. W ich trakcie oczywiście toczone są turniejowe pojedynki i nie inaczej było w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku.

Do rywalizacji przystąpiło aż 13 klubów, co łącznie zaowocowało 35 starciami w ringu. Wśród krzyżujących rękawice znalazło się 6 kickbokserów ze Szczecinka, a siódmy (Mateusz Kokolski) musiał zrezygnować z walki ze względu na kontuzję. Mimo że wśród gospodarzy zabrakło Bartłomieja Mienciuka (startował w zawodach w Gdańsku) to jego następcy spisali się bardzo dobrze wygrywając większość walk. Wyniki naszych reprezentantów przedstawiają się następująco:

  • Kacper Kuczko – zwycięża przez RSC w 1. rundzie
  • Hubert Moszczyński – wygrywa na punkty 3:0
  • Lucjan Mycyk – wygrywa na punkty 3:0
  • Kamil Mataczyński – remisuje
  • Danilo Peleh (debiutant) – przegrywa na punkty
  • Hubert Skwarek (debiutant) – przegrywa na punkty

Sobótka z Full Contactem to ogólnopolska impreza cykliczna, która organizowana w wielu miastach naszego kraju, natomiast nasz klub zorganizował ją już po raz drugi. Świetny turniej do sprawdzenia swoich umiejętności przez zawodników przed zbliżającym się trudnym sezonem startowym, ale także możliwość zainteresowania młodzieży tego typu dyscypliną sportu – mówił prezes KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys.