Strona główna Szczecinek Gwardia zgarnia komplet punktów

Gwardia zgarnia komplet punktów

Nie nie trwa wiecznie, kiedyś również skończyć się musiała doskonała passa futbolistów Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Początek starcia z Gwardią Koszalin nie wieszczył jednak porażki 3:1, a wszystko dlatego, że to właśnie podopieczni Zbigniewa Węglowskiego otworzyli wynik spotkania.

W 33. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Michał Barański. Goście z prowadzenia nie cieszyli się jednak zbyt długo, gdyż już w 40. minucie wyrównał nowy nabytek Gwardii, Mateusz Myśliński. Remis 1:1 utrzymał się do gwizdka arbitra na przerwę.

W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko gospodarze. W 55. minucie Cezary Zalewski wyprowadził koszalinian na prowadzenie, a 3 punkty dla gospodarzy przypieczętował golem kolejny nowy gwardzista, Wiktor Sawicki.

Mimo porażki, futboliści znad Trzesiecka wciąż zajmują ósme miejsce w tabeli Kipsta IV Ligi. Kolejny mecz szczecinecczan już w sobotę. Na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa gościć będziemy czwartą w tabeli Vinetę Wolin, która w 11 meczach straciła zaledwie 5 bramek.