Strona główna Szczecinek James Button Band z nowym singlem

James Button Band z nowym singlem

Foto: https://www.facebook.com/JamesButtonBand

Popularna – nie tylko w regionie – kapela James Button Band sprawiła fanom rockowej muzyki nie lada niespodziankę. Przed kilkoma dniami światło dzienne ujrzał najnowszy singiel tria znad Trzesiecka, którego premierze towarzyszyło również wypuszczenie do sieci teledysku.

Dzielimy się z wami naszym nowym singlem. To utwór, który nie zostałby napisany wcześniej. Dotyczy konkretnych emocji i działa na amerykańskim silniku, którego trochę przerobiliśmy w naszym warsztacie. Wielkie podziękowania dla Zoe Willard za nagranie kilku słów – na nadchodzącym albumie usłyszycie ją jeszcze w innym utworze. Rzućcie na to uchem i odnajdźcie w tym siebie – wyznaje Kuba Legan, charyzmatyczny wokalista formacji.

Wraz z premierą “Tired, empty, sad” do serwisu YouTube trafił niezwykle oryginalny teledysk do utworu. Do naszego nowego singla powstał obraz video, którego możecie od wczoraj oglądać na naszym YouTube. Znajdziecie w nim trzy animacje naszych poczciwych facjat. Ich autorką jest nasza basistka Maja, która oprócz tego, że śmiało poczyna sobie z instrumentami wszelakimi to ma równie wielki talent graficzny. Cieszymy się jak małe dzieci, że możemy wykorzystać to w naszej twórczości – dodaje wokalista James Button Band.