Strona główna Szczecinek Kamil Mataczyński nokautuje rywala

Kamil Mataczyński nokautuje rywala

Gorzów Wielkopolski był areną zmagań uczestników zawodowej gali Hardcore Fighters 3. Wśród walczących na miejscowej hali CEZIB był jeden reprezentant Szczecinka.

Podczas turnieju rozegrano kilkanaście walk w formułach ringowych, m.in. w muay-thai, boksie czy K-1. W jednej z walk wieczoru swoje umiejętności zaprezentował Kamil Mataczyński, który zmierzył się z reprezentującym KSW Vataha Strzelce Krajeńskie Maciejem Ulańskim. Mimo że walka była niezwykle zacięta to należy odnotować, że już w pierwszej rundzie wojownik KSW Szczecinek po jednym z ciosów mocno naruszył rywala, a w drugiej po udanym kopnięciu kolanem zakończył walkę nokautując przeciwnika.

Przeciwnik Kamila ostatnie swoje trzy walki wygrywał przez nokaut i do tego walczył u siebie, dlatego nasz plan zakładał aby zakończyć rywalizację przed czasem, nie dając tym samym możliwości rozstrzygania pojedynku przez sędziów. Nieustępliwość, mocne wymiany pięściarskie, a na koniec również kolana doprowadziły do deklasacji i nokautu. Mam nadzieję, że już niedługo taką formę zademonstruje na mistrzowskich imprezach – relacjonuje Zbigniew Sołtys, prezes KSW Szczecinek.