Strona główna Szczecinek Kolejne medale KSW Szczecinek

Kolejne medale KSW Szczecinek

W ostatni weekend w Opolu odbył się prestiżowy turniej Taekwondo Polish Open Cup, w którym wystartowało 8 zawodników z KSW Szczecinek.

W zawodach wzięło udział rekordowa ilość 710 zawodników z 28 klubów z Polski oraz 4 reprezentacje zagraniczne. Reprezentacja KSW przywiozła 5 medali: 2 złote i 3 brązowe!

Rewelacyjnie wypadła Julia Marciniak, która zwyciężyła w kat. seniorów +61kg light-contact oraz formule semi-contact zajęła 3. miejsce. Również udany start zaliczył  Adrian Korkus zdobywając 1. miejsce w kat. -76kg walki ciągłe seniorów oraz 3. miejsce w formule semi-contact. Kolejny medal i 3. miejsce zdobył Oskar Czekaj w light-contact, który stoczył trzy bardzo dobre pojedynki.

Międzynarodowy Puchar Polski w taekwondo był jednym z ostatnich startów w tym roku. Warto nadmienić, że część zawodników debiutowała i pokazała się z dobrej strony! Warto również wymienić Pawła Chudzika, który minimalnie otarł się o podium tocząc dwa bardzo dobre pojedynki  – mówi prezes i trener KSW Zbigniew Sołtys.