Strona główna Szczecinek Kolejne trofea KSW Szczecinek

Kolejne trofea KSW Szczecinek

Reprezentanci KSW Szczecinek doskonale spisali się w miniony weekend w Dobrej koło Szczecina, gdzie rozegrano Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w taekwondo ITF. W zawodach wystartowało 160 zawodników z 13 klubów z naszego regionu. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć reprezentantów KSW Szczecinek.

Zawody dedykowane były dla grupy wiekowej młodzika, kadeta oraz juniora. W turnieju wzięło udział 12 zawodników naszego klubu dla których w większości były to debiutanckie pojedynki. Po całodniowych zmaganiach zdobyliśmy 6 medali.

  • I miejsce – Paweł Chudzik: -42 kg, młodzik (3 zwycięstwa)
  • I miejsce – Danilo Peleh: -64 kg, kadet (2 zwycięstwa)
  • II miejsce – Oskar Papuga: techniki specjalne, kadet
  • II miejsce – Grzegorz Łaszewski: -64 kg, kadet
  • III miejsce – Gracjan Mróz: -46 kg, kadet
  • III miejsce – Fabian Krupa: +64 kg, kadet

Dla większości z tych zawodników były to pierwsze zmagania na macie i patrząc po rezultatach, a w szczególności ich zaangażowaniu podczas przygotowań mogę przypuszczać, że jeszcze nie raz o nich usłyszymy. Natomiast pozostałych zawodników, którzy nie stanęli na podium, należy docenić za ambicje podczas walki mimo krótkiego stażu treningowego – mówi trener Zbigniew Sołtys.

Specjalne podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji wyjazdu należą się naszym partnerom: Biuro Projektowe Anna i Zbigniew Lis – Lis Design oraz Park Trampolin – Tramp Klub.

Info: KSW Szczecinek