Strona główna Szczecinek Mecz Polska-Litwa również online

Mecz Polska-Litwa również online

Jak już wspominaliśmy, już jutro w hali sportowej OSiR Szczecinek przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Armii Krajowej rozegrany zostanie międzypaństwowy mecz w formule K-1 pomiedzy Polską i Litwą. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (darmowe wejściówki odbierać można w kasie Kina Wolność), ale dla osób preferujących kibicowanie z kanapy organizatorzy szykują transmisję online.

Odbywająca się w hali sportowej przy ul. Jasnej Gala Sportów Walki jest jednym z elementów zwycięskiego projektu zgłoszonego do budżetu obywatelskiego przez KSW Szczecinek. W jego ramach powstaje również mural upamiętniający Krzysztof Pajewskiego, a także wystawa oraz pokaz filmów związanych z karierą sportową pioniera sportów walki nad Trzesieckiem.

W piątek, 5 kwietnia, punktualnie o godz. 19:00 zabije gong rozpoczynający pierwsze z 11 zaplanowanych starć w formule K-1, w trakcie których zobaczymy aż 8 zawodników szczecineckiego klubu. Zawody poprowadzi Łukasz Juras Jurkowski – pierwszy turniejowy mistrz KSW oraz współgospodarz polskiej edycji programu Ninja Warrior.

A dla kibiców, którzy nie będą mogli śledzić sportowej rywalizacji bezpośrednio przy ul. Jasnej mamy dobrą wiadomość: organizatorzy postarali się o transmisję prowadzoną na żywo w internecie na kanale YouTube, którą śledzić można będzie klikając w poniższy link.