Strona główna Szczecinek MKP Szczecinek przegrywa z Gwardią Koszalin

MKP Szczecinek przegrywa z Gwardią Koszalin

Trwa kiepska passa Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Ekipa znad Trzesiecka przegrała kolejny, piąty już z rzędu mecz ligowy. Podopieczni Adama Ziółkowskiego tym razem nie sprostali na wyjeździe koszalińskiej Gwardii.

Faworytem spotkania byli oczywiście gospodarze, którzy po 6 kolejkach IV Ligi mogli pochwalić się brakiem porażki oraz zaledwie jedną straconą bramkę. Status ten utrzymali, gdyż naszych piłkarzy pokonali 2:0. Bramki dla koszalinian zdobyli Szymon Pańczyszyn (trafienie w 18. minucie spotkania) oraz Fabian Walaszczyk, który tuż po rozpoczęciu drugiej połowy na gola zamienił rzut karny.

Porażka zepchnęła MKP Szczecinek na piętnaste miejsce w tabeli. Okazja do poprawy nastrojów nadarzy się już w najbliższą sobotę, 21 września. Co ciekawe, ekipie MKP znów przyjdzie się mierzyć z drużyną z Koszalina, ale tym razem będzie to zespół Bałtyku. Do rozpoczęcia pojedynku dojdzie w samo południe na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa.