Strona główna Szczecinek Nici z rodzinnej majówki

Nici z rodzinnej majówki

Kolejni poszukiwani, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości nie cieszą się już wolnością. Zatrzymali ich szczecineccy “poszukiwacze” oraz dzielnicowi. Są to osoby, które były poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Szczecinku.

Szczecineccy policjanci w trakcie codziennej służby zwracają uwagę na osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. W trakcie odpraw mundurowi zapoznawani są z wizerunkami poszukiwanych osób, które mogą przebywać na terenie naszego powiatu.

Tak było też w przypadku policjantów z zespołu do spraw poszukiwań. Dzięki ich znajomości terenu, dobremu rozpoznaniu i fotograficznej pamięci zatrzymani zostali dwaj mężczyźni ze Szczecinka w wieku 36 oraz 47 lat. Skazani najbliższe dni spędzą w zakładzie karnym, gdzie odbędą karę pozbawienia wolności.

Kolejnego zatrzymania dokonali dzielnicowi, którzy na podstawie nakazu doprowadzili do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku 31-latka poszukiwanego do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna również trafił już do zakładu karnego.

Info: st. asp. Anna Matys