Strona główna Szczecinek Nieudany wypad do Szczecinka

Nieudany wypad do Szczecinka

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 31-latek, który został zatrzymany przez szczecineckiego dzielnicowego. Zgodnie z ustawą, za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi w czasie codziennych służb angażują się w działania oraz podejmują wiele interwencji na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców swoich rejonów służbowych, a w trakcie rozmów uzyskują wiele informacji na temat osób wchodzących w konflikt z prawem.

Tym razem dzielnicowy ze Szczecinka uzyskał informacje o mężczyźnie, który posiada środki odurzające. Wspólnie z drugim dzielnicowym skontrolowali idącego miastem 31-latka. Mężczyzna nie krył zaskoczenia interwencją stróżów prawa, ale szybko domyślił się z czym jest ona związana. Funkcjonariusze znaleźli narkotyki przy podejrzanym, na co dzień mieszkańcu gminy Borne Sulinowo.  

Mężczyzna został zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczone. Jeszcze tego samego dnia usłyszał on zarzut posiadania środków odurzających, za który zgodnie z ustawą grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Info: st. asp. Anna Matys