Strona główna Szczecinek Szczecinek nie zawiódł w Warszawie

Szczecinek nie zawiódł w Warszawie

Uczestnicy sekcji Młody Technik działającej w CEEiRJ w Szczecinku oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku, po zdecydowanych zwycięstwach w eliminacjach regionalnych Turnieju Maszyn Wodnych PGE wzięli udział w finałach ogólnopolskich. Odbyły się one w ubiegły piątek, 4 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Do stolicy zawitali najlepsi technicy z kraju, toteż nietrudno się dziwić, że konkurencja okazała się niezwykle silna. Tym bardziej cieszy więc fakt, że naszym reprezentantom udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki. Podopieczni CEEiRJ zajęli ostatecznie VI, X i XI miejsce w kategorii Szkoły podstawowe – serdecznie gratulujemy!

Jeszcze lepiej spisali się uczniowie szczecineckiego Zespołu Szkół Technicznych. Po nad wyraz zaciętej i wyrównanej rywalizacji Oliwier Tomaszewicz zdobył ostatecznie II miejsce, a drużyna ZST Team (w składzie: Martyna Jurczyńska, Zuzanna Jurczyńska i Franciszek Niwiński) zajęła doskonałe V miejsce w kategorii Szkoły ponadpodstawowe. Tutaj również kierujemy ogromne brawa dla naszej młodzieży, a także dla ich opiekuna mgr inż. Sebastiana Pieńkowskiego!