Strona główna Szczecinek Tradycyjny bieg i tradycyjne utrudnienia w ruchu

Tradycyjny bieg i tradycyjne utrudnienia w ruchu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku informuje o utrudnieniach w ruchu w dniu 28 kwietnia 2024 r. w godz. 8:45– 15:00 spowodowanych organizacją 40. Biegu Ulicznego – Memoriału Winanda Osińskiego.

Powyższa impreza zostanie przeprowadzona na stadionie miejskim w Szczecinku przy ulicy Piłsudskiego oraz swoim zasięgiem obejmować będzie ulice miasta Szczecinek.

Biegi młodzieżowe:

  • ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kamińskiego w godz. 8:45–12:45
  • start i meta biegu młodzieżowego stadion miejski

Bieg główny:

  • trasa przebiegać będzie następująco: rondo św. Katarzyny Aleksandryjskiej, skrzyżowanie z ul. Warcisława IV, a następnie ul. Warcisława IV, ul. Wyszyńskiego, ul. Bartoszewskiego, ul. Bohaterów Warszawy, ul. Jana Pawła II, ul. Kościuszki, ul. Jasną, ul. Ordona, ul. 3 maja, ul. Mickiewicza – 2 okrążenia, w godz. 11:30-15:00
  • start biegu głównego rondo św. Katarzyny Aleksandryjskiej (koło SP 1) – meta na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o poinformowanie podczas mszy parafian o utrudnieniach komunikacyjnych w tym dniu.

Za bezpieczeństwo i porządek podczas trwania imprezy z ramienia organizatora odpowiada Dariusz Mazur, Wicedyrektor OSiR, tel 602 629 825.

Info: OSiR w Szczecinku