Strona główna Szczecinek Zdobywcy Fryderyków: Agnieszka Chylińska

Zdobywcy Fryderyków: Agnieszka Chylińska

Festiwal Zdobywcy Fryderyków już pojutrze. Czas poznać sylwetkę ostatniego artysty, który zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności na scenie w Szczecinku.

Wokalistka (ponad 150 tys. sprzedanych płyt) zarówno solowa jak i dawniej w zespole, autorka tekstów, autorka książek dla dzieci, felietoniska, osobowość telewizyjna – to właśnie Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej charyzmatycznych i zadziornych artystek polskiej sceny muzycznej. To cała ja – aż by się chciało razem z nią zaśpiewać…

Występ byłej wokalistki zespołu O.N.A. w pewnością będzie wisienką na torcie nie tylko niedzielnych występów, ale i całego Festiwalu Zdobywcy Fryderyków.

Oprócz tego, w przyszły weekend na scenie na placu koncertowym pojawią się także Tymek, Nosowska, Smolasty oraz Mrozu pierwszego dnia, a także Vito Bambino, Mery Spolsky, Malik Montana i Ralph Kaminski w drugi dzień koncertu. Zdobywcy Fryderyków to wielkie muzyczne wydarzenie, nieporównywalnym do czegokolwiek co dotąd widzieliśmy nad Trzesieckiem. To planowane na wiele lat i zakrojone na bardzo szeroką skalę przedsięwzięcie, na które zjeżdżać będą artyści z absolutnego topu polskiej muzyki.

Bilety na festiwal wciąż można kupić na:

Sprzedaż stacjonarna:

  • Kino Wolność Szczecinek
  • Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku