Strona główna Borne Sulinowo Aero Music Festival już za miesiąc

Aero Music Festival już za miesiąc

Znamy już pełną listę wykonawców, którzy zaprezentują się w czasie Aero Music Festival, czyli 13 sierpnia. Na płycie przed lotniczym hangarem w Bornem Sulinowie wystąpią: Rathew, TOM4SOW, PJONAX, Rickfire, Drilla, Fevi, DJ Luke oraz duet Hypercrew.

Przypomnijmy, że impreza będzie świętem fanów muzyki EDM. Aero Music Festival to kontynuacja entuzjastycznie przyjętego w roku ubiegłym Aero Party, a odbywać się będzie równolegle do sierpniowego Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych. Impreza swoją nazwę zawdzięcza umiejscowieniu – jej pierwsza edycja odbyła się w hangarze Aero Klubu w Bornem Sulinowie, a w tym roku występy muzycznych pilotów podziwiać będzie można tuż obok, niedaleko płyty lotniska, na świeżym powietrzu. To będzie niezapomniany lot po brzmieniach muzyki elektronicznej!

Do festiwalu pozostał już tylko nieco ponad miesiąc. Z każdym dniem rośnie nie tylko liczba osób deklarujących przyjazd do Bornego Sulinowa, ale również podmiotów, które włączają się w pomoc i organizację wydarzenia. Twórcy Aero Music Festival zapraszają jednak na pokład każdą kolejną osobę i firmę chętną do współpracy: kontakt.