Strona główna Borne Sulinowo Lipcowa wycieczka do Energylandii na Magic Night

Lipcowa wycieczka do Energylandii na Magic Night

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer jeden w Europie!), która odbędzie się w dniach 28-30 lipca!

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 9 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 7 atrakcyjnych stref: Bajkolandiędla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną-Water Park, Aqualantis i Sweet Valley (nowość 2023).

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy.

Rollercoaster Abyssus to perełka strefy Aqualantis, która została otwarta w 2021 roku. Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Dla lubiących szybować w chmurach, producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz wiele efektów wodnych takich jak wodospady, jeziora i fontanny.

Wsiądź do pociągu i ruszaj w świat zabawy od lipca 2023 roku. Nowy rollercoaster o jakże smacznej nazwie CHOCO CHIP CREEK to słodka podróż ponad krainą Sweet Valley! To kraina ciasteczek, babeczek i chrupiących wypieków.

Magic Night to aż 13 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 7 strefach tematycznych. To miliony świateł, muzyka, radosny gwar – to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy. Klimat ciepłej nocy wypełnionej radosnymi emocjami!

TERMIN: 28-30 lipca 2023

PROGRAM:

28 lipca – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 23.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną

30 lipca – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 7.00

*istnieje możliwość dołączenia w Wałczu, Czaplinku, Barwicach, Bornem Sulinowie, Jastrowiu i Pile

CENA: 249 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (marki VDL)

• ubezpieczenie

• opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

• 1 zł (dzieci do 3 lat)

• 129 zł (dzieci do 140 cm wzrostu)

• 179 zł (osoba dorosła)

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

Zobaczcie również relację z zeszłorocznej wycieczki:
http://www.mbp.bornesulinowo.pl/cms/?p=58751

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie