Strona główna Szczecinek Bartłomiej Mienciuk oficjalnie trenerem kadry

Bartłomiej Mienciuk oficjalnie trenerem kadry

Foto: https://www.facebook.com/pzkickboxing

Bartłomiej Mienciuk został oficjalnie mianowany trenerem kadry narodowej kickboxingu. Informację potwierdzono na spotkaniu władz Polskiego Związku Kickboxingu z trenerami kadr narodowych, wydziałem sędziowskim i działem marketingu organizacji, które odbyło się w mazowieckim Węgrowie.

Tym samym od zebrania zwołanego przez Prezesa PZKB Piotra Siegoczyńskiego, Bartek zajmie się rozwojem kadetów rywalizujących w formule light contact. Warto dodać, że popularny Wega jest najmłodszym przedstawicielem sztabu trenerskiego reprezentacji. Jak tworzyć to historię – skwitował krótko, z dumą i uśmiechem mieszkaniec Szczecinka.

Bartłomiej Mienciuk jest wielokrotnym medalistą nie tylko imprez krajowych, ale też mistrzostw Europy oraz świata. Po śmierci swojego mentora Krzysztofa Pajewskiego dołączył do sztabu trenerskiego w macierzystym KSW Szczecinek. W ostatnim czasie nie tylko rozpoczął współpracę z narodową kadrą, ale też powrócił również na jako zawodnik na ring. Od niedawna prowadzi również Szkołę KOta w mediach społecznościowych, na łamach której dzieli się swoją pasją i doświadczeniem.