Strona główna Szczecinek O kryminałach od kuchni

O kryminałach od kuchni

Piotr Rozmus był drugim gościem spotkania realizowanego w ramach projektu Pasjonauci. W czwartkowy wieczór w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior tym razem mogliśmy dowiedzieć się od kuchni m.in. jak tworzy się bestsellerowe kryminały.

Mieszkający w Szczecinku autor popularnych książek podzielił się z przybyłymi gośćmi kulisami swojej pasji, opowiedział też jak udaje mu się łączyć to z pracą zawodową oraz innymi zainteresowaniami, których na marginesie ma całkiem sporo. Po samym spotkaniu można było oczywiście porozmawiać z pisarzem, a także otrzymać autograf czy zrobić wspólne zdjęcie.

Przypomnijmy, że Pasjonauci to projekt dwóch uczennic I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku, który jest elementem olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jego autorki – Liliana Pachucka i Alicja Żebrowska – już dziś zapraszają na kolejne spotkanie organizowane w ramach przedsięwzięcia, którym szczególnie zainteresowani powinni być miłośnicy czworonogów. Szczegóły wkrótce na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.