Strona główna Szczecinek Pasjonatki zapraszają na koncert kolęd

Pasjonatki zapraszają na koncert kolęd

Sezon na kolędy i pastorałki nad Trzesieckiem wystartował w miniony weekend. Palmę pierwszeństwa w Szczecinku dzierży w tym roku Parafia pw. św. Rozalii, którą jeszcze w Święto Trzech Króli kolejny raz odwiedził kołobrzeski zespół Mayol, ale i Kościół Mariacki nie zamierza i nie pozostawał też w tyle.

W ubiegłą niedzielę w tzw. Dużym Kościele mogliśmy posłuchać najpiękniejszych bożonarodzeniowych utworów w wykonaniu Chóru Dziecięcego „Encanto” Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Oskara Kolberga, w tym tygodniu z kolei w świątyni zaprezentują się popularne w mieście Pasjonatki.

Szczecinecki duet Bożenna Szuba i Halina Michnowicz (którym w niedzielę akompaniował będzie Maciej Klujewski) wystąpi tuż po mszy świętej o godz. 16:00. Repertuar będzie oczywiście świąteczny – wewnątrz Kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zabrzmią najpiękniejsze i najbardziej znane kolędy.

Pasjonatki liczą bardzo na wsparcie publiczności: Zapraszamy wszystkich sympatyków zespołu i nie tylko na wspólne kolędowanie – zachęcają na swoim profilu na Facebooku.