Strona główna Szczecinek Przed nami kolejny koncert karnawałowy

Przed nami kolejny koncert karnawałowy

Foto: www.facebook.com/szkolamuzycznaszczecinek

Karnawałowe koncerty Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku organizowane na rozpoczęcie zimowych ferii stały się już kulturalną tradycją nad Trzesieckiem. Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym roku uczniowie placówki wraz nauczycielami i zaproszonymi gośćmi zapraszają mieszkańców do Kronospan Design Center na wyjątkową podróż muzyczną w rytmach największych przebojów.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie dekada lat 80. ubiegłego wieku. W ramach koncertu Powrót do przeszłości na miejscowej scenie posłuchamy gwiazd, a wśród nich m.in. Martę Burdynowicz (zwyciężczynię XII edycji programu The Voice of Poland), Anastazję Simińską (aktorka musicalowa znana chociażby z desek Teatru Muzycznego Roma), Karola Drozda (aktora Teatru Muzycznego w Poznaniu) oraz Marcina Mrozińskiego (reprezentanta naszego kraju podczas 55. edycji Eurowizji). Solistom jak zawsze towarzyszyć będzie szkolna orkiestra pod batutą niezawodnego Tomasza Giłki, a słowo o muzyce przygotuje dyrektor szczecineckiego Muzyka Agnieszka Orłowska.

Jak już wspominaliśmy, wydarzenie odbędzie się w hali KDC, 13 stycznia o godz. 16:30. Bilety na wydarzenie można nabywać tradycyjnie w kasach Kina Wolność w Szczecinku.