Gmina Grzmiąca zorganizowała wspólne powitanie lata nad miejscowym jeziorem Baczyno. Na wszystkich przybyłych czekało popołudnie i wieczór pełne atrakcji, relaksu, dobrej muzyki oraz rodzinnej atmosfery!
Gmina Grzmiąca zorganizowała wspólne powitanie lata nad miejscowym jeziorem Baczyno. Na wszystkich przybyłych czekało popołudnie i wieczór pełne atrakcji, relaksu, dobrej muzyki oraz rodzinnej atmosfery!