Strona główna Szczecinek Kanonada na murawie

Kanonada na murawie

Miejski Klub Piłkarski po raz kolejny w tym sezonie wysoko wygrywa ze swoim rywalem. W 36. kolejce spotkań podopieczni Zbigniewa Węglowskiego na własnym stadionie odprawili z kwitkiem ekipę Sokoła Karlino zwyciężając aż 5:0.

Worek z bramkami otworzył w 21. minucie Jakub Okuszko. Kwadrans później znów wpisał się na listę strzelców, a wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po przerwie po golu dorzucili kolejno: Daniel Szymański (57 min.), Michał Barański (64 min.) oraz chwilę później Łukasz Szwejda (68 min.).

Na dwie kolejki przed końcem sezonu futboliści znad Trzesiecka zajmują szóstą pozycję w tabeli. Strata do czwartego Dębu Dębno jest jednak niewielka i wynosi zaledwie 2 pkt. W następnej serii spotkań szczecinecka ekipa na wyjeździe zmierzy się z Raselem Dygowo. Niedzielne spotkanie (19.06) rozpocznie się punktualnie o godz. 13:00.