Strona główna Aktualności Raport Straży Miejskiej – 77 interwencji

Raport Straży Miejskiej – 77 interwencji

W okresie od 5.09.2021 r. do 11.09.2022 r. strażnicy podjęli 77 interwencji. Operatorzy monitoringu wizyjnego ujawnili 14 zdarzeń. Mieszkańcy Szczecinka w tym czasie zgłosili 60 interwencji. Policji przekazano jedną osobę, dwie osoby zostały doprowadzone do miejsc zamieszkania. Strażnicy zastosowali blokady na koła 5 samochodów i pomogli w uruchomieniu 6 samochodów. 3 zwierzęta zostały przekazane do schroniska dla zwierząt lub lekarzy weterynarii.

5.09.2022 około godziny 16:25 zgłoszenie z plaży przy ulicy Trzesieckiej
o rannym młodym łabędziu. Na miejscu strażnicy zastali młodego łabędzia leżącego w trzcinach który nie mógł się poruszać a na piórach miał ślady krwi. Strażnicy go odłowili i przewieźli do lekarza weterynarii.

9.09.2022 około godziny 18:30 wezwanie na interwencję do mężczyzny leżącego na ulicy Kościuszki 47. Na miejscu strażnicy zastali mężczyznę leżącego na pasie zieleni. Był upojony alkoholem, nie mógł stać o własnych siłach. Mężczyzna został doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany rodzinie. Tego samego dnia około godziny 20:40 podobna interwencja na ulicy Wyszyńskiego 53. Mężczyzna spał na rampie towarowej sklepu. Dobudzony, został doprowadzony do miejsca zamieszkania.

11.09.2022 około godziny 17:55 w Strefie Aktywnego Wypoczynku operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył grupę młodzieży siedzącej pod wiatą. Chłopcy będący w tej grupie wchodzili na dach wiaty. Jeden z nich wszedł na komin wędzarni i skoczył z niej na zadaszenie grilla niszcząc płytę, którą był zadaszony. Patrol, który udał się na miejsce ujął sprawcę, którym okazał się trzynastolatek. Nieletni został przekazany patrolowi Policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj