Strona główna Szczecinek Niezwykle udany festiwal

Niezwykle udany festiwal

To było wielkie święto muzyki w Szczecinku. Premierowa edycja Festiwalu Zdobywcy Fryderyków zapewnił miłośnikom muzyki ponad 10 godzin występów najbardziej gorących nazwisk polskiego przemysłu fonograficznego.

Smolasty, Mrozu, Katarzyna Nosowska i Tymek dnia pierwszego oraz Vito Bambino, Mery Spolsky, Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska i Malik Montana dnia drugiego – tak przedstawiała się lista artystów, którzy zaprezentowali się publiczności na placu koncertowym. Co ważne, nikt na scenie się nie oszczędzał, ciężko więc będzie wskazać nawet największym malkontentom chociaż jeden słabszy występ.

Przy ul. Kołobrzeskiej doskonale bawili się wszyscy, bez względu na wiek oraz upodobania muzyczne. Choć po piątku mocno się o to obawiano, w pełni dopisała również pogoda. Widzowie chwalili także organizatorów za niemal szwajcarską punktualność oraz zapewniony w czasie koncertu porządek.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, impreza zostanie powtórzona za rok. Pozostaje więc jedynie uzbroić się w cierpliwość…