Strona główna Barwice Za nami inauguracyjna Luboradzka Dycha

Za nami inauguracyjna Luboradzka Dycha

Andrzej Kuśmider wśród mężczyzn oraz Antonina Wirkus okazali się najszybszymi zawodnikami Luboradzkiej Dychy – inauguracyjnego biegu terenowego w gminie Barwice, rozgrywanego na dystansie 10 km.

Reprezentant klubu Rundorfina Czaplinek pokonał trasę, zgodnie określaną jako wymagającą, w czasie 0:36:15. Tym samym o 22 sek. pokonał Kacpra Kacpra Wiśniewskiego (KS AZS AWF Warszawa) oraz o 69 sek. Łukasza Wirkusa (LKB im. Braci Petk Lębork)

Zwyciężczyni (również LKB im. Braci Petk Lębork) trasę wokół Luboradzy pokonała w czasie 0:42:19. Podium uzupełniły szczecinecczanki – Małgorzata Szabałowska (Szczecineccy Biegacze) oraz Anna Makselon.

Klasyfikację prowadzono oczywiście w wielu klasach, a pełne wyniki można tutaj: link

Wkrótce na naszych łamach obszerna relacja video z wydarzenia.