Strona główna Szczecinek Elka z wyjazdowymi sukcesami sportowymi

Elka z wyjazdowymi sukcesami sportowymi

Elka z kolejnymi sukcesami sportowymi. Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego doskonale spisały się w czasie rozgrywanego w Tomaszowie Lubelskim Finału Ogólnopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, zaś uczniowie w trakcie Finału Wojewódzkiego w Piłce Koszykowej 3×3 w Stargardzie.

Dziewczyny ze Szczecinka wracają z odległego Tomaszowa Lubelskiego z V miejscem, w pokonanym polu zostawiając m.in. faworyzowane rówieśniczki z Warszawy, Biłgoraja, Kielc, Sieradza czy Rabki-Zdroju. Dodatkowo zaliczyły olbrzymi progres w stosunku do roku ubiegłego, kiedy to zajęły XI miejsce w Olecku. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Kulbaka, Zuzanna Śledź, Patrycja Pastuszko, Zuzanna Idziak, Natalia Szydłowska, Hanna Foltyniewicz i Hanna Skrobanek, a opiekunem zawodniczek był Tomasz Mazur.

Chłopcy z Elki ze Stargardu wracają również z V miejscem. Podopieczni Pawła Skobla doskonale radzili sobie w grupie, ale w ćwierćfinale musieli uznać wyższość koszykarzy z II LO w Szczecinie. Szczecinecką ekipę tworzyli: Franciszek Sztukiel, Igor Sienkiewicz, Zbigniew Topczyłko oraz Jan Klamka.

Obu naszym drużynom gratulujemy!